Переможниця «Євробачення 2018» культурно послала Росію

Досить сміливе рішення

Переможниця «Євробачення-2018» Нетта Барзілай, яка представляла на конкурсі Ізраїль, відмовилася виступити в Росії. Запрошення дівчина отримала від організаторів премії «Трансформація», котру влаштовує місцевий телеканал «Муз-ТВ».

Менеджмент артистки відповів, що у цей день у Нетти багато справ – саме тоді Барзілай вирушить на ЛГБТ-парад в Ізраїлі.

Переможниця "Євробачення 2018" культурно послала Росію

Сама виконавиця заявила, що це для неї «набагато важливіше», більш того – їй не подобається, як в РФ ставляться до людей із нетрадиційною орієнтацією.

Прихильність до ЛГБТ

Переможниця "Євробачення 2018" культурно послала Росію

Практично одразу по завершенню свого виступу на конкурсі, Барзілай під час спілкування із журналістами подякувала ЛГТБ-спільноти, представники якої активно підтримували весь цей час учасницю.  Нетта поділилася, що вона з повагою ставиться до людей нетрадиційною сексуальною орієнтацією та навіть збирається взяти участь у прайді в Тель-Авіві.

Переможниця "Євробачення 2018" культурно послала Росію

«Я ціную їх. Більшість — у моїй команді, більша частина моєї команди… Вони піклуються про мене і підтримують мене протягом усіх цих важких часів. Частина спільноти. Я ніхто без них, без їхньої енергії, я виступатиму для них до кінця свого життя. І я буду на наступному прайді у Тель-Авіві. Приїжджайте на прайд-парад, на парад кохання», — закликала артистка.

Цікаво, що навіть саме «Євробачення» негласно вважається улюбленим конкурсом ЛГБТ – представники не просто вболівають за певну країну, а й не рідко беруть участь у самому конкурсі. Про це попереджали й нашого артиста – за кілька місяців до початку Melovin запитали, чи не лякає його така перспектива.

Переможниця "Євробачення 2018" культурно послала Росію

Той у відповідь заявив, що спокійно сприймає будь-які прояви особистого життя людей і ніхто не в праві засуджувати їх.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Переможниця «Євробачення 2018» культурно послала Росію

Інші популярні новини

Умер бывший гендиректор Nestle
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook