ЛЕНТА

Переплутали Канни з борделем: дружину Пєскова змішали з брудом

Сама Тетяна Навка одяглася досить стильно, а ось подруги підкачали

Дружину прес-секретаря президента Росії Володимира Пєскова – фігуристку Тетяну Навку розкритикували росіяни за досить дивний знімок з Канн.

Невідомо, яким місцем думала дружина Пєскова, коли опублікувала у своєму блозі знімок з подругами, зроблений на зеленій доріжці благодійного вечора amfAR в Каннах.

Сама Тетяна одяглася досить стильно, а ось подруги, серед яких опинилася співачка Жасмін, актриса і продюсер Світлана Меткіна, ювелір Яна Расковалова, виглядали не зовсім сучасними. Найбільше критики дісталося наймолодшій знайомій Навки – моделі Поліні Литвак. Дівчина вибрала для урочистого виходу занадто коротке плаття та ще й стала в неналежній для фото позі.

Так користувачі прокоментували: travelbirdt: “А що ці дами роблять у Каннах? І Жасмин курка там же, фу” veragrigorevnaguz: “Хто зміг, той туди і “поперся”. Всім охота слави і “зірковості”. . Скоро всі курки постаріють і на фіг нікому не будуть потрібні. Дурепи страшні!” lvirina_11_ :”Дівчина зліва поплутала куди прийшла – Каннський фестиваль сплутала з барделем….” snezhka37@p.r.anna: “вони всі дружини багатих чоловіків))) Яна дизайнер одягу і ювелірних прикрас .” galo4ka.soldatova: “Ця крайня в короткому з синіми цыплячьими ніжками чудо-юдо…. ” nataliarokh: Дівчина у міні (яке по саме не хочу ) якось не вписується. Вона явно щось переплутала”, розкритикували передплатники Навки її фото.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!