ЛЕНТА

Перетрудився бідолага: За що Гройсман отримав нескромну “надбавку”

Стало відомо, скільки за березень заробив прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Так, заробітна плата прем’єр-міністра чиновника за березень склала 36 636 гривень.

З них посадовий оклад – 19 048 гривень, надбавка за вислугу років – 6 857 гривень, надбавка за інтенсивність праці – 8 571 гривню і зарплата за час відпустки посилання – 1 786 гривні.

Також Гройсману нарахували індексацію в розмірі 374 гривні.

Сума утриманих податків склала 7 144 гривні, з них податок з доходів фізичних осіб – 6 594 гривні, військовий збір – 550 гривень.

Фактична сума, отримана прем’єром, склала 29 492 гривні.

Нагадаємо, електронна декларація про доходи за 2017 рік прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана свідчить про значне “покращення” в житті чиновника. Про це свідчать цифри, які містить цей сайт Кабінету міністрів.

Так, загальна сума доходу Гройсмана за 2017 рік склав 17,102320 млн грн, що говорить про солідний збільшенні свого добробуту в порівнянні з 2016 роком, коли дохід прем’єра дорівнював – 15,801536 млн грн.

Також, не дивлячись на наявність коштів, в Україні не можуть модернізувати кілька контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Євросоюзом.

Причину цього назвав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «години запитань до уряду».

«Можу вам сказати, що сьогодні кошти на добудову шести пропускних пунктів, які перебувають на різних рівнях готовності, є. Але у нас є дуже багато юридичних проблем, які ми не можемо подолати, оскільки є задавлені історією проблеми. І ми не можемо поки використовувати ресурси, чекаємо і шукаємо рішення», – зазначив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!