ЛЕНТА

Під Києвом один за одним померли 6 друзів. Виживший розповів, що сталося

У Київській області шість чоловік померли після вживання сурогатного алкоголю

Про це повідомляє Державна служба з питань надзвичайних ситуацій.

Отруєння сталося 21 травня в Борисполі.

«22 травня о 06:45 в ДСНС надійшло повідомлення, що в м. Бориспіль попередньо в результаті отруєння сурогатним алкоголем загинуло шість осіб і одна людина постраждала, яких 21 травня було госпіталізовано в Бориспільську районну лікарню без свідомості. Дані особи (всього сім чоловік) вживали алкоголь в одному колективі в приватному будинку», – сказано в повідомленні рятувальників.

 

Нагадаємо, п’ять чоловік в селі Аули Дніпропетровської області загинули в результаті отруєння. Причиною масової загибелі людей стало отруєння газом або алкоголем. До такого висновку прийшли правоохоронці.

Відомо, що напередодні трагедії жінка-фельдшер покликала в гості подругу і трьох чоловіків, щоб відсвяткувати Масляну.

Також Держпродспоживслужба України виявила в продажу склоомивач, який є небезпечним для здоров’я людини. Йдеться про продукцію марки Lodocоol «Зимовий концентрат-80».

больница-капельница

Згідно з результатами проведеної експертизи, продукція не відповідає вимогам з безпеки, зокрема, вимогам постанови Головного державного санітарного лікаря України, оскільки містить в своєму складі метиловий спирт (метанол), який може представляти серйозну загрозу здоров’ю людей.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!