Пішла з життя знаменита українська актриса: її красою захоплювалися мільйони

З життя пішла видатна українська актриса, яку любили мільйони

Сьогодні, 10 листопада, стало відомо про смерть відомої української актриси Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Про смерть знаменитості на своїй сторінці в Facebook повідомив офіційний фотограф театру Євген Чекалкін. Він виклав фото актриси, перемотане чорною стрічкою, і підписав: “Вічна пам’ять”.

Волчкова пішла з життя на 44 році. Друзі пишуть, що Юлія хворіла і померла в лікарні. Що саме стало причиною смерті молодої актриси, на даний момент невідомо.

Пішла з життя знаменита українська актриса: її красою захоплювалися мільйони

Шанувальники і колеги актриси залишають під зображенням Чекалкіної слова співчуття.

“Жах”, – написала екс-дружина Остапа Ступки Ірина Баткен-Ступка. “У неї була операція, потім стало краще, грала спектаклі, потім … Ось”, – написала колега Юлії по театру Наталія Дуброва.

“Це неймовірно. Ми ж планували постановку на наступний рік … Кошмар. Ми не віримо”, “У неї була зовсім маленька дитина”, – пишуть люди в коментарях.

Відзначимо, що крім того, що Юлія Волчкова були актрисою театру драми і комедії на лівому березі, вона також грала в багатьох серіалах і фільмах. Найвідоміші з них – “Нитки долі” і “Кільце з рубіном”.

Пішла з життя знаменита українська актриса: її красою захоплювалися мільйони

Також раніше повідомлялось, що актор, якого всі пам’ятають за ролями в журналі відеокоміксів «Єралаш», помер на 55-му році життя.

Як повідомляють російські ЗМІ, в п’ятницю, 9 листопада, стало відомо про смерть Миколи Румянцева. Актор помер 8 листопада.

Причину смерті актора родичі вирішили не оприлюднювати. Також не відомо, де і коли відбудеться прощання.

Микола Румянцев народився в 1964 році в Москві. Він був одним з найпомітніших дітей-акторів в «Єралаші». Персонажу Румянцева належить, зокрема, фраза «Посуд Гоголь помиє».

Крім того, в 1979 році він виконав головну роль у фільмі «Прилітав марсіанин в осінню ніч», також знявся в картині «Весняна олімпіада, або Начальник хору».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Пішла з життя знаменита українська актриса: її красою захоплювалися мільйони
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook