ЛЕНТА

По кому вдарять нові санкції США проти Венесуели, – експерт

Введення Білим Домом чергових економічних санкцій проти Венесуели завдасть істотного удару по самим Сполученим Штатам Америки в тому числі і їх союзникам в цілому.

Таку особисту думку висловив латиноамериканський політичний оглядач Хорхе-Руїс Мендес в спеціальному коментарі кореспонденту ГолосUA.

За словами аналітика, в даний час в світі спостерігається різке зростання цін на «чорне золото», і Венесуела, що має найбільші запаси нафти в світі, використовує шанс продавати енергоносії за демпінговими цінами. «Венесуельську нафту будуть купувати навіть відносно бідні країни Азії, раніше залежали від економічного диктату США, – зазначив, зокрема, він. – На цьому тлі цілий ряд американських, британських і австралійських компаній чекає дефолт ».

Як підкреслив Х.-Р. Мендес, попит на подібний вид палива відкриває для Каракаса нові перспективи, реалізації яких Америка не в змозі.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп своїм розпорядженням ввів додаткові заборони на операції американських громадян і фірм з венесуельськими структурами. Відповідний документ був підписаний відразу ж після оголошення перемоги на президентських виборах у Венесуелі 20 травня нинішнього року чинного глави цієї країни Ніколаса Мадуро. Раніше Вашингтон вже розірвав практично всі економічні і політичні контакти з Каракасом.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!