ЛЕНТА

Поки ви сидите без гарячої води, київське метро заливає окропом: відео

Відомо про прорив труби з гарячою водою

22 серпня, у Києві стався прорив труби з гарячою водою на бульварі Дружби народів в районі метро.

Відео події опублікувало видання The Village Україна. Тротуар та проїжджу частину залило, вода стікає у підземні переходи.

Разом з тим варто зазначити, що стихія, що розбушувалася на минулому тижні, затопила не лише вулиці і підземний переходи, а й автомобілі, власникам яких тепер доведеться викласти копієчку, щоб відремонтувати свого залізного коня. Причиною цього стала навіть не стільки сама злива, скільки незадовільний стан зливової каналізації.

Що в такому випадку робити водіям і як змусити міську владу відповісти за халатність, розповіла юрист Валентина Теличенко.

Зокрема, вона розповіла, що столичну владу ніхто не притягне до відповідальності через затопленні автомобілі на парковці “Гуллівера”, попри те, що кожна особа має конституаційне право на отримання компенсації за майнову шкоду, яка їй була заподіяна.

Так, правозахисниця вважає, що владу не притягнуть до відповідальності за затоплення автомобілів на парковці “Гуллівера”.

“Право на позов люди, автомобілі яких були затоплені (через нічний потоп в ТЦ” Гулівер “- ред.), звичайно, мають. Але для того, аби отримати компенсацію за майновий збиток, необхідно встановити: є чиясь вина в затопленні, або це тільки стихійне лихо. Юридична особа, яка надає послуги з паркування – місце, охорона – бере за послуги гроші, тому несе відповідальність за збереження авто”, – пояснила вона.Крім того правозахисниця заявила, що отримати бодай маленьку компенсацію віід власників торгівельного центру також буде неймовірно складно.

Юрист додала що “для подачі такого цивільного позову потрібно на руках мати офіційний висновок експертизи, де буде зафіксовано: або порушення ГБН при будівництві парковки в торговому центрі, або інші порушення, які і стали причиною затоплення. Але, як показує практика, в таких випадках, як правило, в результаті все списується на погодні умови, форс-мажорні ситуації і стихійні лиха”.

Також вона додала, що отримати компенсацію від київської влади можна буде отримати лише у випадко доведення факту незаконних дій з боку столичної адміністрації під час містобудування.

“Що ж стосується відповідальності київської влади – вона настає тільки в тому випадку, якщо має місце умисне приховування порушень норм і стандартів під час містобудування”, – підсумувала адвокат.

Крім того український журналіст Олександр Дубинський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився своїми думками щодо недавнього потопу в Києві.

“Хтось пише, що після потопу Київ перетворився в брудне – в прямому сенсі – село, з ямами по коліно. Не став би так драматизувати. Насправді Київ давно вже був брудним селом. З ямами по коліно. Просто ви цього не хотіли помічати.А зараз природа проявила деякі деталі та особливості життя в місті, керованому злодійкуватими шахраями протягом останніх 20 років. Зруйнована інфраструктура. З новою плиткою на проспектах. Без транспорту і парковок. Але з ідіотськими пішохідними зонами. Без плану і логіки. Зате з непотрібними пам’ятками.

Потоп у Києві: Як місто боролося з наслідками негоди

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!