Політолог: «У Путіна з’явився новий план по Україні»

Росія не може військовим шляхом повернути Україну в сферу свого впливу, тому для цих цілей вона буде використовувати втручання у вибори, і для такого плану російської влади знадобляться українці, які живуть і працюють в РФ. Як повідомляє replyua.net з посиланням на Апостроф, таку думку прозвучало від російського політолога і журналіста Андрія Піонтковського.

Він вважає, що Володимир Путін не зацікавлений у військовому конфлікті, оскільки армія України стала сильною, та й західні країни в разі ескалації можуть надійти дуже жорстко, аж до відключення РФ від системи SWIFT. «Вони будуть максимально включатися в вибори. Але цю загрозу повинна протистояти українська ЦВК. Вони організовують ділянки для голосування на території Росії, де проживає кілька мільйонів українців, організовують голосування Л / ДНР, в Криму, будуть використовувати п’яту колону на всій території України », — вважає Піонтковський.

За його словами, в РФ розуміють, що військові і економічні інструменти проти України закінчилися, тому всі сили будуть кинуті саме на вибори.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Політолог: «У Путіна з’явився новий план по Україні»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook