ЛЕНТА

Помер Йосип Кобзон: що наговорив улюбленець Путіна та Захарченка про Україну

Кобзона позбавили звання почесного громадянина міста Слов’янськ , а Україна ввела додаткові санкції проти прихильника агресії Кремля

У четвер, 30 серпня, не стало відомого російського співака, депутата Держдуми РФ Йосипа Кобзона. Артисту було 80 років.  Смерть підтвердили і його родичі.

Як відомо, Україна позбавила народного артиста Росії, прихильника агресії Кремля Йосипа Кобзона державних нагород і заблокувала його активи. Про це йдеться в указі президента України №126/2018. Раніше російського артиста і депутата Державної думи від “Єдиної Росії” Йосипа Кобзона позбавили звання почесного громадянина міста Слов’янськ Донецької області.

Кобзон, який є уродженцем України, крім публічної підтримки підконтрольних Кремлю бандформувань, періодично відвідував тимчасово окупований Крим і Донбас, де, зокрема, давав концерти. У серпні 2015 го бойовики присвоїли йому фейковий звання “героя ДНР”.

Кобзон неодноразово відвідував підконтрольні бойовикам міста Донецьк і Луганськ з концертами, також заявляв про підтримку членів незаконних збройних формувань на Донбасі.

Народний артист СРСР, кремлівський блазень Йосип Кобзон при оцінці Революції Переваги зірвався на сильно емоційно забарвлену мову.

“Майдан українців хвилював, вони самі стали терористами. Я ненавиджу Майдан, і всіх прихильників”, – заявив путінський улюбленець.

“Потрібно було пояснити народу України, що таке Євросоюз, куди вони прагнуть. Їх обдурили, стравили один з одним”, – додав багаторічний депутат-єдинорос Держдуми РФ.

Нагадуємо, жителі звільненого від російських окупантів Краматорська на народному віче вирішили позбавити Кобзона звання почесного громадянина міста, а у звільненому Слов’янську мешканці знищили пам’ятник Кобзону зі словами: “Слава Україні!”.

Російські ЗМІ уточнюють, що Йосип Кобзон буде похований на Востряковському кладовищі.

Як стало відомо, кілька років тому він сам купив там місце. Там же знаходяться могили його близьких родичів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!