ЛЕНТА

Помер Кобзон: про що попросив улюбленець Путіна незадовго до смерті

Кілька років тому Кобзон сам купив собі місце на кладовищі

У четвер, 30 серпня, помер російський співак, депутата Держдуми РФ та улюбленець Путіна Йосип Кобзон. Артисту було 80 років.  Смерть підтвердили і його родичі та розповіли, про що було його останнє бажання.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Йосип Кобзон буде похований на Востряковському кладовищі, де кілька років тому навіть купив собі там місце поруч із родичами.

Незадовго до смерті артист залишив заповіт. Як пише Telegram-канал Life Shot, останнім проханням співака були похорони поруч з матір’ю.

Наскільки відомо, на Востряковському кладовищі (Москва)поховані багато знаменитостей, серед них фізик Андрій Сахаров, провісник Вольф Мессінг, гуморист Ян Арлазоров і інші.

Сам артист часто приїжджав туди разом з дітьми і внуками.

Нагадаємо, нещодавно 80-річну зірку госпіталізували. Він упав у кому.

Зазначалося, що співак перебуває в стабільно тяжкому стані.

Впродовж 13 років він боровся з онкологічнім захворюванням. У 2004 му артисту зробили першу операцію, в 2009-му – другу.

Наближені народного артиста до останнього відмовлялися визнавати, що його госпіталізація була рядовим явищем. Його дружина Неллі Кобзон відзначала, що співак знаходиться на плановому лікуванні, яке він нібито проходив раз в три місяці. Аналогічну інформацію повідомляв і прес-секретар Кобзона: “Він нездоровий, але нічого незвичайного не відбувається”.

Як стало відомо, кілька років тому він сам купив там місце. Там же знаходяться могили його близьких родичів.

Як відомо, Україна позбавила народного артиста Росії, прихильника агресії Кремля Йосипа Кобзона державних нагород і заблокувала його активи. Про це йдеться в указі президента України №126/2018. Раніше російського артиста і депутата Державної думи від “Єдиної Росії” Йосипа Кобзона позбавили звання почесного громадянина міста Слов’янськ Донецької області.

Кобзон, який є уродженцем України, крім публічної підтримки підконтрольних Кремлю бандформувань, періодично відвідував тимчасово окупований Крим і Донбас, де, зокрема, давав концерти. У серпні 2015 го бойовики присвоїли йому фейковий звання “героя ДНР”.

Кобзон неодноразово відвідував підконтрольні бойовикам міста Донецьк і Луганськ з концертами, також заявляв про підтримку членів незаконних збройних формувань на Донбасі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!