Помста по-українськи: Козловський поплатився за виступ 9 травня

Він їздив на чужу територію

Керівництво нічного клубу у Львові відмовилося від виступу Віталія Козловського. Причиною цього став виступ співака на концерті до Дня Перемоги в Москві. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Концерт Козловського разом з іншим співаком Ivan NAVI повинен бути в «Галереї лицарів» 18 травня, але після публічного скандалу з виступом у Москві адміністрація цього клубу відмовилася від виступу Козловського. У зв’язку з цим із рекламних стендів у Львові знімають афіші концерту.

Помста по-українськи: Козловський поплатився за виступ 9 травня

Видання зазначає, що концерт Віталія Козловського також має відбутися 21 травня у київському клубі Caribbean Club. В адміністрації цього закладу виданню сказали, що виступ Козловського не скасують, поки не буде відповідного рішення від менеджерів співака. Загроз щодо зриву цього концерту в київський клуб не надходило.

Віталій Козловський виступив на концерті до Дня Перемоги в Москві 9 травня. Фотографії з концерту за участю українського співака оприлюднили користувачі соцмереж. Потім львівський співак заявив, що метою його виступи в Росії було «просувати українську ідею і нашу правду простим людям».

Нагадаємо, популярний український співак Віталій Козловський, який нещодавновиступив у Москві, заявив, що зробив усе правильно. За словами артиста, такі акції є демонстрацією мирних намірів.

Помста по-українськи: Козловський поплатився за виступ 9 травня

За його словами, зараз йде протистояння політиків, але воно не повинно перешкоджати розумінню думаючих і адекватних людей, тому він і погодився виступити в Москві.

Він зазначив, що під час концерту отримав записку, в якій повідомлялося, що росіяни люблять Україну і хочуть, щоб у країні був мир, і тоді він зрозумів, що прийняв абсолютно правильне рішення.

Крім того, відомий український продюсер Олександр Ягольник прокоментував виступ Віталія Козловського на концерті 9 травня в Москві.

За словами Ягольника, Козловський, розуміючи, що репутацію не відновить після такого, запросив великий гонорар.

Ягольник зазначив, що Росія використовує українських артистів у політичних цілях. Кремль зацікавлений переманювати українських артистів до себе, вважає продюсер. Виступи українців у РФ підживлюють російську пропаганду.

Дивіться сюжет про співака

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Помста по-українськи: Козловський поплатився за виступ 9 травня
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook