Популярний банк «заблокував» картки українців

Люди, які бажають заволодіти чужими грошима, постійно шукають нові способи і можливості для вчинення нових злочинів. У всі часи найчастіше жертви розлучалися зі своїми кровними саме через власну довірливість або необізнаності. Незважаючи на те, що правоохоронці регулярно попереджають українців про різні способи виманювання грошей, а також розповідають страшні історії про різні злочини, менше жертв аферистів від цього, на жаль, не стає.

Нещодавно один з таких випадків стався в Запорізькій області, в Пологах, де місцевим жителям стала приходити в повідомленнях інформація про те, що їхні картки заблоковані на 62 дні. При цьому в повідомленні було вказано номер звичайного мобільного телефону, по якому необхідно звертатися за додатковою інформацією. Варто відзначити, що повідомлення розіслали у вихідний день і зроблено це було для того, щоб потенційні жертви не змогли піти в банк і все з’ясувати.

Правоохоронці вкотре попереджають — для того, щоб не втратити свої гроші, у всіх ситуаціях звертайтеся за телефоном, який зазначено на зворотному боці будь-якої банківської карти.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що для шахраїв не залишилося нічого святого і вони нахабно обкрадають навіть ветеранів АТО, які самі нерідко потребують допомоги. Як повідомляють поліцейські, шахраї знаходять в інтернеті тих, кому потрібне лікування або операція, а потім називаються благодійниками. Після того, як зловмисники втираються в довіру, вони випитують потрібну їм інформацію і в одну прекрасну мить обнуляють всі банківські рахунки.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Популярний банк «заблокував» картки українців
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook