ЛЕНТА

Пора вже одуматись: Одна з найрозвиненіших країн світу заборонила Біблію

У Китаї ввели заборону на продаж Біблії в інтернет-магазинах. Про це повідомляють місцеві засоби масової інформації. Раніше був обмежений продаж Біблії і в звичайних магазинах. Результати онлайн-пошуку таких магазинів, як JD.com, Taobao і Amazon виявилися порожніми при запиті “Біблія”.

Таким чином, християнство стало єдиною релігією в Китаї, чиє святе письмо не можна купити по комерційних каналах. Тепер Біблію там можна придбати тільки в спеціалізованих церковних книжкових магазинах.

 

За версією засобів масової інформації, такий крок пов’язаний із прагненням китайської влади сприяти розвитку буддизму і даосизму і обмежити вплив християнства, яке все більше набирає прихильників серед китайського населення.

За останніми даними, з 1997 року в Китаї кількість людей, що сповідують католицтво, зросла з 4 до 6 мільйонів, а прихильників протестантизму – з 10 до 38 мільйонів. Однак, як вважають експерти, ці цифри можуть складати лише половину від дійсного числа віруючих християн, оскільки у них є підпільні церкви, не визнані державою.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!