Порошенка на мило: соратник Саакашвілі зібрав десятки підписів

Під ініціативою щодо імпічменту українському гаранту вже підписалося кілька десятків парламентарів

Про це з трибуни Верховної Ради заявив член партії «Рух нових сил» Юрій Дерев’янко.

За його словами, відповідний документ вже підписали 37 народних депутатів. При цьому народний обранець показав відповідний лист з підписами.

Причиною того, що парламентарі «зобов’язані» ініціювати цю процедуру Дерев’янко вважає те, що «у засобах масової інформації за останні 2 роки було величезна кількість фактів, що потребують розслідування».

Порошенка на мило: соратник Саакашвілі зібрав десятки підписів «Ми чули від ЗМІ, в тому числі й міжнародних, про так звані “панамські офшори” Порошенка, про афери при закупівлі палива для армії “Трейд Коммодити”, про корупцію на закупівлю військової техніки на заводах Порошенка, про схеми “Ротттердам +”, яка дає надприбутки, можливо, і президенту» , – підкреслив він.

Більш того, за словами Дерев’янка, у президента України міг зберегтися бізнес, який діє на території країни-агресора.

«Мова йде про закупівлю неякісних медичних автомобілів для армії у компаній, які, можливо, пов’язані з Порошенко, а також про можливе незадекларированне володіння президентом зерновими і крохмальними бізнесами в країні-агресорі – ТОВ “Крохмалпродукт” в Липецьку», – сказав нардеп.

Порошенка на мило: соратник Саакашвілі зібрав десятки підписів

Нагадаємо, кожна країна Європейського союзу може підготувати програму шефства над окупованою територією Донбасу. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Порошенка на мило: соратник Саакашвілі зібрав десятки підписів
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook