ЛЕНТА

Порошенко й не знав, що кума така багата: декларація Оксани Білозір

Народний депутат Оксана Білозір має у власності чотири земельні ділянки. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.

Одна ділянка та садовий будинок розташовані в столиці, ще дві ділянки – у селі Малі Дмитровичі (Обухівський район, Київська область) і ще одна – в селі Козьова (Сколівський район, Львівська область).

Жодної машини, згідно з декларацією, у власності співачки немає. Всі автомобілі, а це – BMW 520i, Toyota Sequoia, Mersedes-Benz V 250 –належать її синові і чоловікові. До речі, Mersedes-Benz чоловік Оксани Білозір придбав у минулому році майже за мільйон гривень. У власності чоловіка куми президента також моторна яхта Bavaria-37 Sport HT.

 

Задекларувала народна депутатка і надзвичайно дорогі аксесуари – годинник Chopard з діамантами, годинник із золота марки Patek Philippe і кільце з діамантами Gagaruk. Їй також належать майнові права на книгу «Біла зірка України».

У 2017 році Оксана Білозір отримала 274 тисяч 250 грн зарплати, 128 тисяч 880 гривень пенсії, 60 тисяч гривень – від творчої діяльності. Але більше всього коштів, а саме 2 мільйони 248 тисяч гривень, вона отримала за відчуження рухомого і нерухомого майна.

На банківських рахунках нардеп зберігає 11 мільйонів 903 тисяч гривень і 795 євро. А ось готівкою тримає вдома 116 тисяч доларів. А от її син Ярослав задекларував біткоїни, щоправда, їх кількість не вказав. Як відомо, Оксана Білозір – кума президента України Петра Порошенка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!