ЕКСКЛЮЗИВ

Порошенко шукає собі “хлопчика для биття” на виборах

На роль “хлопчика для биття” на наступних президентських виборах в Адміністрації Президента України Петра Порошенка розглядають нардепа від Опозиційного блоку Юрія Бойка і лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Про це повідомив екс-нардеп від Блоку Петра Порошенка Єгор Фірсов.

В Адміністрації Президента України розглядають кандидатури політиків, яких можна використати для перемоги Петра Порошенка на наступних президентських виборах. Про це колишній народний депутат від Блоку Петра Порошенка Єгор Фірсов написав у статті для ZN.UA.

“У чинного президента майбутні вибори викликають ледь не панічний страх. Іти до людей і пропонувати себе обрати на другий строк Порошенкові практично нема з чим… Соціологія ці побоювання яскраво підтверджує, Петро Порошенко лідер антирейтингу і можливості для зростання довіри у нього досить обмежені”, – вважає екс-нардеп.

За його словами, “для успіху чинному президентові потрібен зручний спаринг-партнер у другому турі”.

“Ресурси використовуватимуть іще й для того, щоб протягти у фінальний раунд президентських виборів “хлопчика для биття”, – заявив Фірсов.

Він зазначив, що на цю роль український президент розглядає співголову парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка і голову Радикальної партії Олега Ляшка.

“Це люди для українського суспільства ще більш токсичні, вони можуть не пройти у другий тур навіть за підтримки Банкової. Але тут у Порошенка обмежені можливості для маневру, будь-який інший кандидат із рейтингом має всі шанси на перемогу. Тоді як завдання АП – зробити другий тур таким, щоб навіть у критично налаштованих громадян з’явилося бажання йти на вибори і проголосувати саме за Порошенка”, – вважає Фірсов.

За його інформацією, із таким сценарієм “активно бореться” лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Президентські вибори в Україні мають відбутися у 2019 році.

Відповідно до березневого опитування українців, проведеного центром соціальних досліджень “Софія”, порівняно із груднем 2017 року рівень електоральної підтримки Порошенка скоротився з 12,8% до 9,5%.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!