Порошенко шукає собі «хлопчика для биття» на виборах

На роль «хлопчика для биття» на наступних президентських виборах в Адміністрації Президента України Петра Порошенка розглядають нардепа від Опозиційного блоку Юрія Бойка і лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Про це повідомив екс-нардеп від Блоку Петра Порошенка Єгор Фірсов.

В Адміністрації Президента України розглядають кандидатури політиків, яких можна використати для перемоги Петра Порошенка на наступних президентських виборах. Про це колишній народний депутат від Блоку Петра Порошенка Єгор Фірсов написав у статті для ZN.UA.

«У чинного президента майбутні вибори викликають ледь не панічний страх. Іти до людей і пропонувати себе обрати на другий строк Порошенкові практично нема з чим… Соціологія ці побоювання яскраво підтверджує, Петро Порошенко лідер антирейтингу і можливості для зростання довіри у нього досить обмежені», – вважає екс-нардеп.

За його словами, «для успіху чинному президентові потрібен зручний спаринг-партнер у другому турі».

«Ресурси використовуватимуть іще й для того, щоб протягти у фінальний раунд президентських виборів «хлопчика для биття», – заявив Фірсов.

Він зазначив, що на цю роль український президент розглядає співголову парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка і голову Радикальної партії Олега Ляшка.

«Це люди для українського суспільства ще більш токсичні, вони можуть не пройти у другий тур навіть за підтримки Банкової. Але тут у Порошенка обмежені можливості для маневру, будь-який інший кандидат із рейтингом має всі шанси на перемогу. Тоді як завдання АП – зробити другий тур таким, щоб навіть у критично налаштованих громадян з’явилося бажання йти на вибори і проголосувати саме за Порошенка», – вважає Фірсов.

За його інформацією, із таким сценарієм «активно бореться» лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Президентські вибори в Україні мають відбутися у 2019 році.

Відповідно до березневого опитування українців, проведеного центром соціальних досліджень «Софія», порівняно із груднем 2017 року рівень електоральної підтримки Порошенка скоротився з 12,8% до 9,5%.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Порошенко шукає собі «хлопчика для биття» на виборах
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook