ЕКСКЛЮЗИВ

Прибульці готуються атакувати Землю: фотофакт

В Арізоні помітили три дивних НЛО, які нібито спостерігають за землянами

На території гірського штату США Арізона уфологи зафіксували інопланетну активність, яка могла шокувати простих очевидців.

Мисливці за НЛО зафіксували одразу три невпізнаних об’єкти в небі, які перебували в нерухомому стані. Повідомляється, що інцидент стався в місті Кінгман 18 серпня 2018 року. Теоретики змови запропонували свою дивну теорію, яка гласить, що прибульці готуються атакувати землян, а тому весь час стежать за життям на нашій планеті.

Також надмірна активність НЛО може пояснюватися таємничою планетою Нібіру, кажуть фахівці. Саме з цим небесним тілом футурологи пов’язують і майбутній Апокаліпсис на Землі. Вчені ознайомилися з посланням ченця Паїсія Святогорця і підтвердили той факт, що невидима людьми планета Нібіру наближається до Землі і кінець світу неминучий.

Як відомо, ченця Паїсія Святогорця канонізували Константинопольська і православна церква. Так, у другій половині минулого століття пророк згадував планету, яку не помічають люди, але вона зі стрімкою швидкістю наближається до Землі і несе загрозу всьому живому на ній.

Крім того, Паїсій Святогорець застерігав громадян від цифр, оскільки, за його переконанням, новітні технології можуть призвести до знеособлювання людей, і все закінчиться катастрофою.

У свою чергу фахівці запевняють, що у серпні цього року Нібіру наблизиться до Землі на небезпечну відстань. При цьому астрономи спостерігають за космічним простором постійно, однак не помічають жодної Планети X.

У той же час експерти у сфері паранормального і інопланетного згодні з науковцями, які заявили про планету Нібіру. Вони переконані, прибульці знають про майбутній кінець світу, тому закрили всі проекти по вивченню Блакитної планети і більше не будують тут свої об’єкти.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!