Прикутий до ліжка: стало відомо про стан Януковича в реанімації

Екс-президент України Віктор Янукович не виступатиме в суді з останнім словом-адвокат

Адвокат Віктора Януковича Олександр Горошинський під час засідання Оболонського районного суду Києва заявив, що його підзахисний не може виступити з останнім словом. Причиною цьому – травма спини і суглоба, у зв’язку з чим екс-президент України прикутий до ліжка, повідомляє LB.

Горшинський, з його слів, у суботу бачився з Януковичем у лікарні.

янукович

“Янукович був госпіталізований у зв’язку з тяжкою травмою. На сьогоднішній день він знаходиться на лікуванні і не має можливості самостійно пересуватися, взагалі піднятися з ліжка. На підтвердження цих обставин я отримав довідку з лікарні про попередній діагноз. Станом на суботу медогляд та обстеження тривали. Сьогодні-завтра буде чітко встановлено діагноз і терміни лікування”, – сказав адвокат

Так як медпроцедури можуть затягнутися на три тижні Горшинський сподівається, що суд вважатиме це поважною причиною, щоб відкласти останнє слово екс-президента.

Крім того адвокат Януковича пропонує повернутися до стадії допиту свідків і заслухати екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

“Едуард Ставицький повідомляє, що у 16-му році у нього відбулася неофіційна зустріч з заступниками генерального прокурора Стрыжевской і Єніна, які на території Ізраїлю пропонували Ставицькому дати неправдиві свідчення в рамках даного кримінального провадження взамін на те, що Генеральна прокуратура припинить кримінальне провадження та переслідування Ставицького”, – розповів Горошинський.

Прикутий до ліжка: стало відомо про стан Януковича в реанімації

Відомо, що Ставицький хоче взяти участь у суді по відеозв’язку, як і Віктор Янукович. Горошинський вважає, що його свідчення можуть бути вирішальними і ключовими для встановлення істини в суді над Януковичем.

Представники звинувачення у відповідь на ці клопотання сказали, що травма Януковича не є важкою і в медичній довідці не зазначено, що він повинен перебувати в лікарні.

Також прокурори попросили суд відмовити в допиті Ставицького.

Як раніше повідомлялося, Янукович поступив в московську клініку ще в п’ятницю в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта і травму коліна.

Наскільки відомо, травму він отримав під час гри в теніс на відомому підмосковному тенісному корті, звідки Януковича в кареті швидкої допомоги відвезли в лікарню.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Прикутий до ліжка: стало відомо про стан Януковича в реанімації
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook