ЛЕНТА

Приречені на залежність: астролог попередила українців, що робити

Щоб виправити ситуацію, Україні потрібно зробити дві речі

Справжня незалежність, за яку Україна бореться довгі роки, ніяк не наступить тому, що дві фундаментальні речі зроблено неправильно: українцям слід змінити слова гімну і дату святкування Дня Незалежності, і лише тоді справи підуть в гору.

Про це розповів відомий астролог Влад Росс, передає “Главред”.“24 серпня 1991 року Сонце увійшло в перший градус Діви, а Діва – це завжди знак залежності. Поки ми не змінимо дату, важливу для нашої державності, наша країна завжди від кого-то залежатиме”, – розповів він.

Астролог вважає, що ідеальна дата для святкування Дня Незалежності – 22 січня.

“22 січня у нас відзначається День соборності України. Цей день під знаком Водолія, а Водолій завжди дає можливість стати остаточно і безповоротно країні незалежною. Це – сприятлива дата. Чому б і День Незалежності не відзначати теж 22 січня?” – сказав Росс і додав, що в іншому випадку Україна приречена на роль об’єкта, а не суб’єкта геополітики.

Астролог також порадив українцям змінити слова Гімну.“Наш Гімн в якомусь сенсі пророчий. Не варто залишати в ньому слова: “Ще не вмерла України ні слава, ні воля…”, “Душу й тіло ми положим за нашу свободу…”. Треба позбавлятися від такого Гімну, принаймні змінити його слова”, – вважає Росс.

Як приклад він навів національний гімн Хорватії.

“Гімн Хорватії сприяв тому, що хорвати дуже швидко здобули незалежність, тут же вивели всі сербські війська зі своєї території, і зараз у них все нормально”, – підсумував астролог.


Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!