ПриватБанк заблокує всі картки: стала відома дата незвичайного рішення

У банку пояснили своє рішення

«ПриватБанк» зупинить операції з картами в ніч з 12 на 13 січня. Ці заходи були прийняті, щоб провести черговий етап регламентних робіт з модернізації процесингового центру.

Про це передає прес-служба «ПриватБанк»

ПриватБанк
ПриватБанк

Як говорять в компанії, призупинення обслуговування карт триватиме з 00:00 до 04:00. За цей час ПриватБанк буде проводити технологічні роботи по підвищенню якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальній мережі.

Нагадаємо, Нова пошта разом з ПриватБанком обчистили клієнта: подробиці гучного конфлікту

Нова пошта влипла в гучний скандал, а все з-за неправильного проведення оплати. На цей раз конфлікт виник з клієнтом, який намагався оплатити послуги карткою «ПриватБанка» через термінал «Ощадбанку». Сталося так, що за товар він заплатив двічі — готівкою, карткою.
Про це постраждалий написав на сайті Міністерства фінансів.

Тисячі українців не знають, що винні ПриватБанку десятки тисяч гривень. Стало відомо, за якою схемою працюють крелитеі карти і що ми зазвичай втрачаємо, переглядаючи договір.

Умови договору по кредитній карті фінустанови дозволяють «Привату» списувати в рахунок боргу усі надходження на будь-яку з відкритих у банку карт — в українців-боржників без їх відома, навіть можуть забрати половину заробітної плати.

ПриватБанк здатний списати з зарплатної картки гроші в якості штрафу за прострочку кредиту.

“ПриватБанк списує з зарплатної картки більше ніж половину зарплати на штраф за використання кредитного ліміту, якого немає, і термін дії кредитки давно минув, сума боргу була 600 грн, забрали більше 11 тис. Продовжують нараховувати, в минулому році штраф в 20 тис. нарахували, гроші забирають з зарплатної картки”, – клієнтка скаржиться “Привату”.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

ПриватБанк заблокує всі картки: стала відома дата незвичайного рішення
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook