ЛЕНТА

“Чорти з рогами”: Про які “грішки” зізнались Холодницький і Ситник

Верховна Рада України заслухає в сьогодні, 4 квітня, о 12:30 заступника генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Про це йдеться в порядку денному Ради, опублікованому на офіційному сайті парламенту.

Першим питанням планується розглянути законопроект №4023а про внесення зміни до закону “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Далі – проект закону № 6142 про внесення змін до закону “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” щодо захисту житлових прав студентів.

Окрім того, депутати розглянуть у першому читанні два альтернативні законопроекти, зокрема урядовий №7537 про внесення зміни до статті 1 закону “Про оздоровлення та відпочинок дітей” щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Парламент розгляне ратифікації угод з Польщею про співробітництво в сфері оборони та з Румунією про сферу військових перевезень.

Як раніше передавав портал “Знай.ua“, перед допитом в Генпрокуратурі глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький попросив звільнити його з посади на час розслідування кримінального провадження.

Відомо, що Назар Холодницький продовжує виконувати свої обов’язки керівника САП.

“Ставлю підписи, призначаю прокурорів – виконую свої обов’язки повністю”, – сказав Холодницький.

За його словами, він до цих пір не знає, ні що йому інкримінують, ні про що йдеться в дисциплінарних скаргах до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Холодницький вважає, що записи його розмов ще оприлюднять, – і виступає за те, щоб це були розмови повністю, а не вирвані з контексту фрази.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!