«Чорти з рогами»: Про які «грішки» зізнались Холодницький і Ситник

Верховна Рада України заслухає в сьогодні, 4 квітня, о 12:30 заступника генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Про це йдеться в порядку денному Ради, опублікованому на офіційному сайті парламенту.

"Чорти з рогами": Про які "грішки" зізнались Холодницький і Ситник

Першим питанням планується розглянути законопроект №4023а про внесення зміни до закону «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Далі – проект закону № 6142 про внесення змін до закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо захисту житлових прав студентів.

"Чорти з рогами": Про які "грішки" зізнались Холодницький і Ситник

Окрім того, депутати розглянуть у першому читанні два альтернативні законопроекти, зокрема урядовий №7537 про внесення зміни до статті 1 закону «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

"Чорти з рогами": Про які "грішки" зізнались Холодницький і Ситник

Парламент розгляне ратифікації угод з Польщею про співробітництво в сфері оборони та з Румунією про сферу військових перевезень.

Як раніше передавав портал «Знай.ua«, перед допитом в Генпрокуратурі глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький попросив звільнити його з посади на час розслідування кримінального провадження.

Відомо, що Назар Холодницький продовжує виконувати свої обов’язки керівника САП.

«Ставлю підписи, призначаю прокурорів — виконую свої обов’язки повністю», — сказав Холодницький.

За його словами, він до цих пір не знає, ні що йому інкримінують, ні про що йдеться в дисциплінарних скаргах до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Холодницький вважає, що записи його розмов ще оприлюднять, – і виступає за те, щоб це були розмови повністю, а не вирвані з контексту фрази.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Чорти з рогами»: Про які «грішки» зізнались Холодницький і Ситник
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook