Пророцтва Ванги про Україну почали збуватися: нещастя наваляться звідусіль, люди зубожіють

Давні передбачення провидиці Ванги для України почали збуватися з усіма страшними подробицями

Провісник Ванга ще багато років тому дала деякі передбачення з приводу нашої країни. Вона не називала ні конкретних дат, ні можливих періодів, ні навіть конкретних подій.

Незважаючи на все перераховане вище, вона дала досить конкретний опис того, що в даний момент відбувається з Україною і світом.

Пророцтва Ванги про Україну почали збуватися: нещастя наваляться звідусіль, люди зубожіють

Болгарська провидиця ще в роки свого життя знала про що насувається війні, світових міжусобицях і глобальних катаклізмах. Природно, багато хто хотів би побачити в прогнозах надію на майбутнє і краще життя. Натяки на це там також є, але про все по порядку.

Головним пророцтвом Ванги було те, що наша планета втомиться від діяльності людей. Природа повстане проти руйнівного впливу нашій цивілізації, і по світу почастішають природні катаклізми, аномалії і лиха. Зараз ми бачимо саме такий розвиток подій.

Крім іншого вона говорила про те, що дії величезної країни повалять весь навколишній світ в сум’яття. Неважко провести аналогію з діями Російської Федерації. Ванга також пророкувала, що люди стануть вбивати один одного через віру, вважаючи свої дії абсолютно праведними. На тлі останніх релігійних конфліктів, це дуже схоже на правду.

Одним з найстрашніших пророцтв є такі слова Ванги:

«Станеться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багато народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, ходити будуть без одягу, не знайдуть для себе ні палива ні світла».

Ванга

Конфлікт на Сході України цілком підходить під таке сумне опис. Багато людей залишилися без будинків і майна, а політична складова зачіпає багато країн решти світу. На додачу до всього, ніхто не може дати ніяких прогнозів на можливі терміни закінчення бойових дій.

У світлі таких темних передбачень Ванга також говорила і про «кращі часи»:

«Злочини закінчаться, прийде мир і благополуччя, коли до влади встануть чесні правителі».

Експерти вважають, що мова йде саме про 2019 рік. На їхню думку, саме він повинен стати переломним в історії України.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Пророцтва Ванги про Україну почали збуватися: нещастя наваляться звідусіль, люди зубожіють
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook