ЛЕНТА

Просидівший 18 років помилково американець захотів повернутися за ґрати

Звільнений після 18 років ув’язнення помилково чоловік заявив про бажання навчити арештантів грамоті. Про це повідомило видання New York Post.

Джон Банн (John Bunn), уродженець кримінального району Нью-Йорка Бруклін, потрапив до в’язниці у віці 14 років в 1991 році за звинуваченням у скоєнні вбивства. У 2009 році його випустили з в’язниці за зразкову поведінку, а в травні 2018 року зняли всі звинувачення, так як довели, що детектив Луїс Скарселла (Louis Scarcella), який вів його справу, сам придумував свідчення і тиснув на свідків.

«Коли все це сталося зі мною, я не вмів читати. Тепер я розумію, як це вплинуло на хід справи: я думав, що суд мені допоможе, а виявилося, що тільки нашкодив », – пояснив свій намір Банн. Він навчився читати у в’язниці самостійно, щоб підняти самооцінку і «мати стимул рухатися вперед». «Я почав програму з навчання грамоті, щоб повернутися у в’язницю, тому що зрозумів, що крім мене багато хто опинився в такій же ситуації. Я пройшов кошмар, але за це бог дарував мені мрію », – додав чоловік.

Скарселла відкинув звинувачення в підробці і заявив, що «відповідає на 100 відсотків за всі свої справи», включаючи гучний процес над несправедливо засудженим Девідом рантьє, який провів 23 роки у в’язниці.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!