ЛЕНТА

Проїхався по Кримському мосту: як покарають українського блогера

Відеоблогер з Миколаєва Віктор Петровський, який проїхався по Кримському мосту в бік анексованого півострова, і виклав відео у мережу, заплатить 3 500 грн штрафу, коли буде перетинати український кордон.

За порушення в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму передбачена адміністративна відповідальність. Про даного чоловіка ми знаємо. Він, як громадянин, не може бути обмежений в праві в’їзду на територію України, але відносно нього будуть виконані ті процесуальні дії, які передбачені законодавством”, – сказав у коментарі OBOZREVATELпомічник керівника Держприкордонслужби Олег Слободян.Хит для автомобиляАнтибликовый козырек “День/Ночь” для авто. Распродажа!Скидка 50%Распродажа Т2-тюнеров в городе Киев

За його словами, штраф з відеоблогера буде стягуватися на підставі протоколу, який складають прикордонники, його розмір сягає 3 500 грн.

На питання журналіста, коли ж с Петровського буде стягнуто штраф, Слободян відповів: “Тоді, коли цей громадянин буде перетинати кордон України”.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, зведений окупантами Кримський міст може задушити Азовське море, адже дуже скоро саме через нього течія в протоці послабиться, а згодом буде завдано дуже серйозної шкоди економіці України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!