ЛЕНТА

Псалтир за Порошенка: в УПЦ вирішили добити українців креативом

Петро Олексійович Порошенко в ході своєї передвиборної кампанії використовував безліч хитрощів: “збивав” опонента машиною, і розвішував провокаційні борди, і навіть намагався співати. Цього разу українців вразила церква, яка зголосилася “читати Псалтир” за перемогу Порошенка, про що повідомили в соціальній мережі Facebook.

“Завтра починаємо читати Псалтир за перемогу Пороха і здорового глузду на цих виборах. У нас тиждень. За кількістю людей, що записались виходить що псалтир буде прочитуватися 12 разів на день. Хто ще бажає приєднатися пишіть в коменти до посту в групі, не тут, не в лічку мені і якщо сказано, що всі питання в коментах до верхнього посту в групі, то ми їх там і задаємо. І так, ви розумієте, що якщо всі питання вирішуються в групі, то в групу треба вступити” – йдеться в повідомленні.


Українці в коментарях пишуть свої думки на цей рахунок:

“Падре, у мене когнітивний дисонанс від Вас. З одного боку, нам потрібен Порох, з іншого, ну як би церква відокремлена від політики. Чи Ви закликаєте як звичайний мирянин?”, “А атеїстам можна? Псалтир вдома є, тільки російською мовою.”, “Почитайте, будь ласка, 12 разів Псалтир, щоб нарешті ця війна закінчилася!”, “Можна я помолюся – як зможу. Слів не знаю тих, що потрібно”, “Добре, що церква відділена від держави…”

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!