ЛЕНТА

Путін простягнув щупальця до ще однієї країни

Російські військові відправляться до Швеції нібито для проведення інспекції.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Так, вони відвідають навчальні райони і полігони, отримають інформацію про формування і військові частини, а також про проведені збройними силами Швеції навчання “VARELD 2018”.

“Інспекція” пройде з 21 по 24 травня, розповідає начальник національного Центру РФ щодо зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков.

“Інспекція проводиться з метою визначення масштабів здійснюваної у межах зазначеного району військової діяльності або підтвердження відсутності військової діяльності, що підлягає попереднім повідомленням. Площа такого району буде охоплювати близько 16 тисяч квадратних кілометрів”, – сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що раніше в ефірі російського пропагандистського телеканалу відкрито заговорили, що наступною ціллю агресії Росії може стати Казахстан.В програмі відомого пропагандиста Володимира Соловйова з претензіями говорили про “казахізацію Казахстану” через відмову від кирилиці, звернув увагу публіцист і блогер Олександр Тверській.

“Адже це вже не перший раз, коли Казахстан проявляє таку розмиту позицію. Ми щось не знаємо про наші відносини з Казахстаном, раптом десь пробігла чорна кішка? Чи нам чекати, що наступний Майдан пройде в Казахстані, щоб його відірвати від Росії? Може, древня казахська мова була написана латиницею? При всій повазі до казахського народу, там начебто не було зафіксовано латиниці”, – заявив Соловйов на федеральному ТБ.

На думку Тверського, такі висловлювання є “тривожним сигналом” для жителів Казахстану.

“З цієї риторики все і починається. Передвоєнні пропагандистської штампи був озвучені на всю країну. Десяткам мільйонів людей цією фразою про “казахізацію” заронили зерно. Накочені до межі лжепатріотизмом, ненавистю і ксенофобією, за своєю природою несхильні до поваги чужих кордонів (у всіх сенсах), до гуманності і критичного мислення, що живуть за поняттями, вони сто відсотків відчули запах крові і жагу до наживи”, – написав він.

“Так і бачу вже це: “дійдемо до Астани!”. Ненавиджу”, “Латиниця була до 1941 року. Потім казахську на кирилицю перевели”, “Не щастить Росії з сусідами. То українці починають ось цю ось саму українізацію, то грузини, то молдовани, то балтійці, тепер ось казахізацію якусь почали, хто б міг подумати”, “От ніяк не зрозумію, на якій підставі Росія взяла на себе право вирішувати долі інших народів? У себе б розібралися і повирішували… Народ жебракує, напівголодний і напівроздягнений”, “Яке їх собаче діло, що було і чого не було в Казахстані?”, – прокоментували пропагандистські висловлювання в соціальних мережах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!