ЕКСКЛЮЗИВ

Путін зрадив “Л/ДНР”, бойовики в паніці

У псевдореспубліках Л/ДНР починається паніка. І не безпідставно

Тільки одна ідея проведення референдуму на території окупованого Росією Донбасу викликала справжню паніку серед бойовиків. Терористи дуже бояться, що в псевдореспубліки повернеться українська влада. Про це заявила вимушена переселенка, письменниця Олена Степова.

“Сепари розуміють: який би особливий статус Донбас не отримав, туди повернеться українська влада. Саме про це вже відкрито говорить Росія”, — розповіла вона.

Так, окупанти Донбасу бояться України. Сепаратисти розуміють, що всі їх “будуть вішати на колорадських ганчірках сусіди”. Та це все їм влаштують за обіцянки створити на окупованих територіях “маленьку вугільну Швейцарію”, і за те, що буде “як у Криму”, і за втрачені роки життя.

Але є й побоювання серед проукраїнських жителів окупованих територій. Вони бояться реваншу на Донбасі “регіоналів” і можливого приховання за особливим статусом територій окупації всієї України. За словами письменниці, зараз бойовики все більше говорять про те, що російський президент Володимир Путін їх зрадив.

Олена Степова каже, що на сторінці одного з батальйонів” терористи пишуть, що готові об’єднатися з Україною: “Пишуть: “Нам доведеться тоді дійсно об’єднуватися з “укропами” і, щоб змити свою зраду перед Україною кров’ю, йти разом з ними на Росію”.

До того ж, незабаром бойовики саме цього підрозділу потрапили під обстріл там, куди ніяк не могли дістати українські військові. Швидше за все, за такі слова їм мстилися з тилу.

“А «референдум» — це перевірка. ,Чи не втратила Україна пильності? Чи не втомилася Європа від українського питання? Як будуть вести себе “новороси”, якщо їм викрутити шиї на 360 градусів?”, — резюмувала вона.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!