ЛЕНТА

Пєкло: Донбас стане другою Сирією для Росії

Донбас може перетворитися на другу Сирію для Росії

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.

Дипломат повідомив, що схід України може стати такою ж метою Росії, якій зараз є Сирія.

«Нам потрібна єдність, треба говорити про єдність. Нам потрібно багато чого зробити, і, на жаль, це не просто через російське військове втручання, яке дестабілізує ЄС, дестабілізує континент, і зараз ми можемо побачити проблеми більшого формату в Сирії. Сьогодні так трапилося, що ми отримуємо з Сирії дуже погані новини. Здається, що конфронтація стає все жорсткіше, і ми також боїмося, що і Донбас в Східній Україні може стати метою», – зазначив Пекло.

Нагадаємо, після того, як Україна наростить військову міць, а Захід зрозуміє, що політико-дипломатичні кроки безперспективні і відчує остаточну загрозу з боку путінського режиму, буде можливим військовий сценарій звільнення Донбасу. Про це заявив експерт з питань безпеки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

«Безперечно, у Путіна є бажання« впарити »Україні цей гнилий сегмент для того, щоб далі розкладати нас і гальмувати наш рух в євроатлантичному напрямку. Але позиція української сторони є дуже чіткою і зрозумілою не лише українському, а й світовій спільноті», – зазначив Богдан.

Додамо, що вбивство на війні не вважається гріхом, так як заповіді «не убий» і «любов до ворогів» набувають іншого значення. Про це розповів перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей УПЦ КП Тарас Мельник.

«Звичайно, заповідь «не убий», це про умисне вбивство, а заповідь захищати свою батьківщину, друга, брата, це, так би мовити, «немає більшої любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Тому ми пояснюємо, що це наш священний обов’язок», – пояснив священик.

Відзначимо, що тисячі жителів окупованого Донбасу, які були змушені покинути рідні місця, зіткнулися з ще однією проблемою. Так, продати квартиру на окупованій території Донбасу стало практично неможливо.

Бойовики та їхні посібники серед чиновників і нотаріусів, не бажають визнавати договори, укладені українськими нотаріусами.

«Потрібно повністю перереєструвати її за правилами Л/ДНР: отримати новий техпаспорт, сертифікат про наявність в місцевому реєстрі, на що треба витратити багато грошей і часу. Квартири все ж продаються, тому що є люди, які хочуть їх продати і готові робити це навіть за низькими цінами», – розповідає житель Донбасу.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!