Радниця Зеленського сказала, чи дістанеться ПриватБанк Коломойському

Радник Зеленського з питань банківської діяльності Вікторія Страхова сказала, що ПриватБанк вже неможливо повернути колишнім власникам. Навіть якщо суд прийме остаточне рішення про те, що націоналізація була незаконною. При цьому кращий варіант в ситуації, що склалася – «домовитися» з екс-власником Ігорем Коломойським і списати кредити пов’язані з ним на суму як мінімум $2 млрд.

Таку заяву в ефірі Bihus.info озвучила радник Зеленського. У 2017-му, вже після націоналізації, вона працювала корпоративним секретарем Приватбанку, передає «Обозреватель».

«Я б йшла за іншим сценарієм. Мирова угода, консенсус. ПриватБанк залишається державним, Ігор Валерійович (Коломойський. – Ред.) отримує $2 млрд, але вони йому фактично не йдуть, а зараховуються в рахунок погашення кредитів пов’язаних компаній», – запропонувала Страхова.

Експерт переконана, якщо Коломойський виграє всі суди і банк повернеться у його власність, після цього держава відкличе близько 140 млрд грн, які вклали в банк в рамках докапіталізації. Відразу після цього НБУ отримає можливість ліквідувати ПриватБанк через недостатність капіталу.

Для Ігоря Коломойського, вважає Страхова, повернути собі банк і докапіталізувати його буде дуже дорого. Тому, як заявила експерт, “фарш повернути назад не вийде”.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Радниця Зеленського сказала, чи дістанеться ПриватБанк Коломойському
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook