Ревізія звань і нагород: витівка Козловського стала останньою краплею для Приходько

Настав час почати масштабну ревізію звань і нагород

Українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку з приводу виступу артиста Віталія Козловського в Москві на 9 травня.

Вона нагадала про його фотографії із сепаратисткою Нелею Штепою, про його відповіді, що він не знає, хто почав війну на Донбасі.

Приходько не розуміє, чому вона повинна виступати на одній сцені з такими артистами, і чому деякі співаки, які давно продалися Росії, до цих пір носять звання «заслужених». Своєю думкою вона поділилася на Facebook-сторінці.

»

Коли він фотографувався та співав диферамби Нелі Штепі — всі мовчали.Коли він говорив, що не знає хто почав війну — всі…

Gepostet von Анастасія Приходько am Donnerstag, 10. Mai 2018

«Коли він фотографувався і співав дифірамби Нелі Штепі — всі мовчали. Коли він говорив, що не знає, хто почав війну — всі мовчали. Заспівав на концерті 9.05.2018 в Москві — всі прокинулися. Ну, Слава Богу, звичайно, але я не про це: от поясніть мені, як так — людина, якщо так про Козловського можна висловитися, підтримує коллаборантку Штепу, не знає, хто з ким воює, розважає окупантів — Заслужений артист України, і людина, що відмовився від усіх зв’язків з Росією, їздить на фронт з концертами і допомогою, спускається в окопи і бліндажі до нашим воїнам — Заслужений Артист України», — написала Настя.
Приходько задала питання, чому держава не реагує на такі прецеденти.

Простатит вылечивается за 2 дня.
В деревнях простатит лечат легко. Что бы простата была как огурчик, нужно..

«Так, я про себе. Чому я повинна бути в одному «клубі» з ним, Лободою, всякими там Лорак і Повалій, які взагалі «народні»? Може, нарешті, пора почати масштабну ревізію звань і нагород? Адже так скрізь: Юрій Шухевич, син Головного командира УПА Романа Шухевича, багаторічний в’язень радянських таборів, там втратив зір — Герой України і голова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко — теж Герой України. Ну як так? Скільки це може тривати?» — запитала співачка.

Нагадаємо, 9 травня, в московському районі Солнцево на сцені концерту до Дня Перемоги був помічений український поп-співак, заслужений артист України Віталій Козловський. Спочатку артиста помітили на фото глядачів концерту в Instagram. Судячи з геотегам концерт проходив в підмосковному місті Солнцево.

Трохи пізніше на одному з порталів міста Московське з’явився опис подібної концертної програми за участю українця.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ревізія звань і нагород: витівка Козловського стала останньою краплею для Приходько
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook