ЛЕНТА

Російські спецслужби проводять спецоперації руками наших АТОшників

Російські ЗМІ активно почали публікувати лист екс-очільника служби безпеки олігарха Бориса Березовського, Сергія Соколова, із зізнаннями в організації антиукраїнської провокації. Раніше його затримала Служба безпеки України як учасника спецоперації ФСБ по вербуванню бійців АТО для здійснення терактів в Росії.

У відомстві переконані, що саме ФСБ дозволила передачу і оприлюднення в медіа країни-агресора “відкритого листа” Соколова з метою дистанціювання від невдалої спецоперації, яку розкрила українська спецслужба, повідомляється на офіційному сайті СБУ.

Там нагадали, що діями Соколова керували російські високопосадовці, включаючи близького родича одного із членів комітету Ради Федерації Росії з оборони і безпеки.

“Свідоцтва безпосередніх учасників цих подій і речові докази дають всі підстави вважати, що ця спецоперація російських спецслужб могла стати приводом для відкритого збройного вторгнення Збройних сил Російської Федерації в Україну. Фактично це аналогія подій 1999 року, коли організовані ФСБ підриви житлових будинків в Москві стали підставою для початку нової військової кампанії в Чечні”, – йдеться в повідомленні.

Однак після провалу спецоперації ФСБ була змушена демонстративно затримати диверсанта, якого називають експертом “Федерального інформаційного центру “Аналітика і безпека”, а також його спільника, який очолює цю структуру, Руслана Мільченко.

Сергій Соколов

В серпні 2017 року СБУ повідомила про запобігання спробі російських спецслужб виманити в Москву трьох екс-бійців АТО, щоб потім звинуватити їх в масових терактах на інфраструктурних об’єктах. За версією слідства, співмешканка Соколова Дар’я Мастікашева під час поїздки до Дніпропетровської області завербувала чоловіків їхати в Росію – нібито на заробітки.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!