ЛЕНТА

Російський суддя влип у гучний секс-скандал з голою жінкою на заправці: фото і відео 18+

Чоловік уже написав заяву про звільнення за власним бажанням

У Росії відзначився черговий суддя – голова Жовтневого райсуду Ставрополя Юрій Макаров зняв на заправці секс-відео з голою жінкою, через що влип у скандал.

На відео повністю гола жінка заходить до магазину на заправці і здійснює в ньому покупки. Макаров йде ззаду і знімає це на смартфон. Перед входом на заправку Макаров і невідома “актриса” заздалегідь обговорюють сценарій. Відповідні кадри з камер відеоспостереження магазину були опубліковані на сторінці “Русская газета” в Twitter.

screenshot_1_37

Суддя знімав голу жінку на заправці
Фото: скріншот/twitter

Макаров вже написав заяву про припинення повноважень за власним бажанням, яку у вівторок, 21 серпня, розгляне кваліфікаційна колегія суддів Ставропольського краю.

Голова визнав, що номери на машині з відео збігаються з номерами на його автомобілі, але заперечує причетність до інциденту, передає Рен-ТВ.

Макарова нібито не було в Краснодарському краї того дня, коли було знято відео, а чоловік на ролику лише віддалено на нього схожий.

“Комплекція, манери, постава чоловіка, який супроводжував оголену жінку, сильно відрізняються від моїх. У мене немає такого живота. Я не маю ніякого відношення до чоловіка на ролику”, – сказав суддя.

Він додав також, що в діях оголеної жінки можна визначити склад адміністративного злочину.

Макаров припустив, що інцидент є “піаром”. Він також відкинув версію про те, що ролик змонтували як помсту за винесення тюремного вироку, зазначивши, що його не шантажували.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!