Росія бореться з інтернетом: заблоковано всі соцмережі

Роскомнадзор вніс до реєстру заборонених сайтів IP-адреси, які належать Facebook, Twitter, та найбільшим російським інтернет-компаніям – «Яндексу», «ВКонтакте» і «Однокласникам».

Про це повідомляє «Медуза».

Зазначається, що під блокування потрапила одна з 4 основних IP-адрес «ВКонтакте» – 87.240.129.133. На сайті Роскомнадзора повідомляється, що доступ до цієї адреси обмежений, а приводом для блокування став запит Генпрокуратури.

У прес-службі «ВКонтакте» повідомили: «Ми постійно стежимо за доступністю наших ресурсів і приймаємо необхідні заходи щодо забезпечення до них безперебійного доступу»,
– повідомили у прес-службі «ВКонтакте».

Чи були проблеми з доступом до сайту, в прес-службі не уточнили. Отримати оперативний коментар прес-служби «Яндекса» не вдалося.

Заблокована адреса
Заблокована адреса «Вконтакте»

Також заблоковані 1 IP-адреса «Однокласників», 5 – «Яндекса», 3 – Twitter, 5 – Facebook. Крім цього, у реєстр внесли IP-адреси Amazon (14), Microsoft (29), Google (33).

Нагадаємо, 16 квітня суд дозволив Роскомнадзору заблокувати Telegram у Росії. При цьому творець Павло Дуров заявив, що його сервіс почне використовувати вбудовані механізми для обходу блокування. І вже через кілька годин після початку блокування, яке відбулося 17 квітня, весь Telegram продовжив роботу без будь-яких обмежень на території Росії. До слова, разом із Telegram Роскомнадзор заблокував і власну систему «Ревізор».

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Росія бореться з інтернетом: заблоковано всі соцмережі
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook