ЛЕНТА

Росія не будуватиме вертольотоносці

Росіяни так і не змогли замінити власними вертольотоносцями французькі “Містралі”, контракт на які зірвався

Голова Міністерства промисловості і торгівлі Росії Денис Мантуров заявив, що Росія не будуватиме вертольотоносці, як планувалося раніше, а вертольоти пересадять на кораблі інших типів.

Питання, пов’язані з будівництвом авіаносця для ВМФ Росії, на даний час знаходяться в стадії обговорення, а з питання будівництва вертольотоносця можу точно сказати, що вертольотоносців в чистому розумінні цього слова не будуватимуть“, – сказав він.

Мантуров вважає, що в російському флоті мають бути присутніми носії вертольотів різних категорій кораблів і суден.

Наприклад, вертолітне крило в обов’язковому порядку має знаходитися на авіаносних кораблях, але в якості засобів висадки вертольоти повинні бути присутніми і на десантних кораблях“, – підкреслив міністр.

Як відомо, на початку серпня 2015 року Росія і Франція домовилися щодо розриву контракту на постачання двох вертольотоносців типу “Містраль”, кораблі залишаться у власності Франції. Після цього “Містралі” викупив у французів Єгипет.

У свою чергу в 2016 році міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, виступаючи в Сеймі, заявив про те, що Єгипет нібито перепродав Росії придбані у Франції вертольотоносці “Містраль” за 1 долар.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!