ЛЕНТА

Росія звинуватила США у втручанні у президентські вибори у Венесуелі

В МЗС РФ назвали це втручання “неприхованим”.

Міністерство закордонних справ Росії вважає, що Сполучені Штати відкрито втручалися у вибори президента Венесуели.

Про це повідомив директор департамента МЗС РФ з питань Латинської Америки Олександр Щетинін, передає “Интерфакс”.

“З жалем доводиться констатувати, що в цих виборах, крім двох традиційних учасників – з одного боку, венесуельського народу, виборців, а з іншого – тих кандидатів, які висунули свої програми для участі у виборах, – на жаль, там був і третій учасник – це ті уряди, які відкрито закликали до бойкоту голосування”, – сказав він.

За словами представника відомства, Росія часто ставала об’єктом критики через звинувачення у втручанні у вибори, але цього разу США начебто абсолютно неприховано і відкито втручалися, оголосивши бойкот.

Читайте також: США розширили санкції проти венесуельських наркобаронів

“Ну вже, куди далі, коли ціла низка урядів, включаючи в тому числі названі вами (США – ред.), апріорі заявили, що не визнають голосування, і ставили перепони, в тому числі для проведення такого голосування серед венесуельської діаспори на території своїх країн”, – додав Щетинін.

Нагадаємо, лідер керівної соціалістичної партії та чинний президент країни Ніколас Мадуро прогнозовано перемагає на президентських виборах у Венесуелі. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/rosiya-zvinuvatila-ssha-u-vtruchanni-u-prezidentski-vibori-u-venesueli-1158648.html

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!