Розпад Росії і українська Москва: астролог передбачив неймовірне

Україна вже не поверне Крим, але отримає інші території

Відомий астролог зробив шокуючий прогноз, який українці не могли уявити навіть у найсміливіших мріях. Так у 2025 році відбудеться розвал Росії через входження Плутона в зодіакальний знак Водолія. Про це в коментарі «Главреду» розповів астролог Влад Росс.

Розпад Росії і українська Москва: астролог передбачив неймовірне

«Це буде перша «тріщина» у російській державі, у російської влади. Після цього і до 2040 року Російська Федерація буде розсипатися на окремі республіки», — додав він.

Росс нагадав, що СРСР розпався трохи більше, ніж через 10 років після нападу на Афганістан і таким чином виникла Російська Федерація.

«А приблизно через 10 років після нападу на Україну почне розвалюватися путінський режим і Росія. Самого Путіна до того часу вже точно не буде при владі. Зараз це чути неймовірно, але хто знав, що в 1991 році Радянський Союз розвалиться – за кілька років до цього, теж було б дивно почути такий прогноз», — додав Росс.

В результаті розпаду РФ частина її територій відійде Україні.

«Крим і Кубань Україні не повернути, але Києву дістанеться вся європейська частина Росії, разом з Москвою, вірніше те, що від неї залишиться», — резюмував Росс.

Раніше астролог зпрогнозував, що найцікавішою і блискучою датою цього місяця обіцяє стати 11 вересня.

«Незважаючи на те, що дата 11 вересня у всіх в першу чергу асоціюється з трагічною подією – день загибелі веж-близнюків в США.

Однак саме в цьому році 11 вересня розташування планет на небі буде прекрасним, тому сміливо можна починати в цей день щось масштабне і чудове», — зазначив він.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Розпад Росії і українська Москва: астролог передбачив неймовірне
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook