Сьогодні українцям дійшло, що даремно в 1997-му, підписали з Росією договір про дружбу

Під час XII Київського безпекового форуму, який проходив 12-13 квітня, президент Петро Порошенко не тільки підкреслив, що сподівається побачити «блакитні каски» ООН на Донбасі вже в цьому році, але і підкреслив, що Росія не здатна обійтися в найближчі роки без української ГТС. Президент також наголосив на доцільності денонсацію ряду статей російсько-українського договору про дружбу і співробітництво, підписаного ще в 1997 році. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політолог, політичний оглядач Євген Магда.

Він нагадав, що підписання документа тоді було успіхом української дипломатії, оскільки змусило Росію визнати кордони нашої держави. Однак в нинішніх умовах існування документа в такому вигляді, як він був підписаний і ратифікований, є неприйнятним.

Євген Магда зазначив, що ще одна ініціатива президента: остаточний розрив відносин з СНД, статут якого Україна ніколи не ратифікувала. Співдружність незалежних держав було механізмом розлучення пострадянських республік, яке сьогодні в значній мірі втратило свою актуальність. Тому офіційний Київ вирішив підкреслити, що не має більше з СНД нічого спільного.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Сьогодні українцям дійшло, що даремно в 1997-му, підписали з Росією договір про дружбу
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook