ЛЕНТА

Саакашвілі знайшов собі нову роботу, де треба робити те, що в нього виходить найкраще

Лідер української партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі влаштувався на роботу в Нідерландах. Колишній президент Грузії працюватиме лектором в Академії спікерів.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

“Домовився з Академією спікерів Нідерландів про співробітництво. Поки я в Європі, буду заробляти на життя лекціями. В Академії дуже класний колектив, мене вони вразили хорошим знанням специфіки нашого регіону і правильними цінностями”, – сказано у дописі політика.

“Сподіваюся, довго читати лекції мені не доведеться, а досвід буду використовувати не для лекцій, а для усунення олігархів від влади і реальної реформації”, – додав Саакашвілі.

Домовився з Академією спікерів Нідерландів про співробітництво. Поки я в Європі, буду заробляти на життя лекціями. В…

Опубліковано Mikheil Saakashvili Пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

Міхеїл Саакашвілі, екс-президент Грузії та лідер української партії “Рух нових сил”, планує повернутися на батьківщину після виборів президента у республіці. У Грузії Саакашвілі планує боротися з нинішньою владою.“Сьогодні економічне становище в Грузії катастрофічне. Причина – в розгулі мафії, очолюваної Іванішвілі. Він робить те, що робив у Росії, за допомогою декількох банків обернув кожну грузинську сім’ю на боржників”, – говорить Саакашвілі.

Крім того, політик запевнив, що прибуток банків у Грузії за останні 6 років зріс майже у шість разів, сягнувши майже 1 мільярда ларі (420 мільйонів доларів).

Нагадаємо, колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі розповів, що має намір повернутися в Україну і повернути свій паспорт за допомогою “мобілізації людей” на протест.“Я обіцяв народу України повернутися, і я завжди виконую свої обіцянки. Коли боротьба буде розростатися, і при першій нагоді, а така можливість буде досить швидко, я, звичайно, приїду і буду брати активну участь”, – заявив Саакашвілі в інтерв’ю BBC.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!