ЛЕНТА

“Савченко просто неадекват”: шокуючі факти з минулого

Позафракційний нардеп, якого ГПУ звинувачує в спробі перевороту в Україні, Надія Савченко часто відзначалася абсолютно неадекватною поведінкою, чим дивувала навіть бувалих військових.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” розповів відомий АТОвець екс-військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Євген “Жора” Турчак.

Як приклад він навів один випадок, який з ним трапився при зустрічі з Савченко ще в 2004 році в Болграді.

“Це була термінова служба в розвідувальній роті. На базі нашої розвідроти готувалася ротація в Ірак. Туди з’їжджалися контрактники з усієї України, і на базі нашої роти вони готувалися змінити тих, хто там вже був. Серед цих контрактників була і Надя Савченко. Я вже не пам’ятаю точно, скільки тривала ця підготовка, але з усіх 300 осіб я запам’ятав двох людей: Савченко і Сергійка, який хотів її … тобто аж двох осіб з трьохсот. Були плітки, що щось там вдалося-таки, тому що в казармі за місяць нічого не вийшло – вона в нього стільцями кидалась. Таке”, – розповідає Турчак.

Після цього, за його словами, Савченко влаштувала скандал, коли їй відмовилися видавати СВД замість автомата Калашникова.

“І тут заходить Савченко: “Мені СВД “(снайперську гвинтівку Драгунова. – Ред.). Я кажу: “Тобі АКСУ (автомат Калашникова. – Ред.) – і ти швидко виходиш звідси”. А вона: “Мені СВД!” – і сідає на мій стілець чергового. В черзі 150 чоловік, а вона чекає, поки я їй видам СВД. я пояснюю, що я – солдат строкової служби, мені треба видати зброю, за яку я відповідаю, тому що прийняв її, і за штатним розкладом я повинен дати АКСУ. Ми сперечалися хвилин 30. В кінці кінців, приходить командир роти і каже: “Жора, бл***, дай їй СВД”. Ну, видав їй СВД. тобто людина була неадекватна ще тоді. Можна навести дуже багато прикладів неадекватної поведінки. Вона не якась там біла ворона або по-іншому мислить, я таких знаю, у нас теж такі були. Це просто неадекват”, – додав Турчак.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!