СБУ викрили на хабарі старшого слідчого поліції Одеси

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту, одного з одеських райвідділів поліції.

Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання майором поліції у місцевого жителя п`яти тисяч доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності, за скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

У разі несплати вказаної суми зловмисник погрожував перевести свідка в статус обвинуваченого. Як посередника, поліцейський залучив адвоката.

Правоохоронці затримали обох зловмисників на одній з вулиць обласного центру під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі тисячі американських доларів.

sbu В ОДЕСІ CЛІДЧИЙ ПОЛІЦІЇ БЕРЕ ХАБАРІ

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення можливої причетності інших осіб до протиправної діяльності.

Операція з викриття злочинних дій проводилась спільно з підрозділом внутрішньої безпеки поліції під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

СБУ викрили на хабарі старшого слідчого поліції Одеси
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook