ЛЕНТА

Секретів не буде: Створено пристрій, здатний читати ваші думки

Тепер в ваш мозок можна проникнути без особливих зусиль

Інженери Массачусетського технологічного інституту розробили пристрій AlterEgo, яке може розпізнавати слова, вимовлені вголос. Про це пише Science Daily.

Прилад під назвою AlterEgo може зчитувати слова, які промовляє про себе людина. Пристрій зчитує з особи нейром’язові сигнали, ініційовані внутрішньої вербалізацією. Після цього нейромережа аналізує ці сигнали, співвідносячи їх з конкретними словами.

В ході досліджень вчені провели безліч експериментів. Вони описують досвід з шаховою грою, коли гравець подумки передавав ходи супротивника комп’ютера, отримуючи відповіді з найкращими ходами.

Повідомляється, що в подальшому AlterEgo можна використовувати як для військових цілей, так і в системі охорони здоров’я, наприклад, спілкування з людьми з когнітивними порушеннями.

Раніше портал “Знай.uа” повідомив, що інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер У планах розробників Apple інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У Відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, в даному мова йде про механічну клавіатуру, а не сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.

Цікаво, що подібна ідея вже приходила в голову розробникам з компанії BlackBerry.

Вони використовували подібне нововведення у своїх QWERTY-смартфонах.

Використовувана ними клавіатура також мала в наявності сенсорну панель, яка робила можливим переміщення по інтерфейсу і заняття веб-серфінгом.

Тому існує ймовірність, що наступники цієї компанії не побачать у патенті “яблучної” корпорації порушення авторських прав.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!