Секретне вундерваффе: проекти Гітлера, які приховували багато років

Гітлер був одержимий колосами всіх мастей

Німецька інженерна думка з’явилася у всій красі, під час Другої світової війни, породивши безліч дивних ідей. Найкращі фахівці та інженери нацистської Німеччині представляли вкрай незвичайні проекти.

Секретне вундерваффе: проекти Гітлера, які приховували багато років

Багато з них значно випереджали час, ну а інші абсолютно не піддавалися здоровому глузду. Дивлячись на технічні рішення тих часів, які розглядали вчені, які стоять на службі у Гітлера, починаєш розуміти загальний підхід Третього рейху до справи: вивчайте все, що вам спаде на думку. Лише б це дозволило знищити якомога більше людей.

Гітлер до самого кінця був стурбований створенням свого секретного вундерваффе. Ще трохи, і Третій Рейх міг би навіть обзавестися власною Зіркою смерті.

Секретне вундерваффе: проекти Гітлера, які приховували багато років

І це не вигадки і не перебільшення. Так відомо, що вогнева міць сухопутного крейсера Landkreuzer P. 1500 Monster в перспективі була просто неймовірною. Убер танк збиралися будувати на базі знаряддя Дора. Цікаво, що гармата Дори була 50 метрів в довжину, а стріляла вона снарядами, неймовірних, 5 тонн.

Гітлер взагалі був одержимий колосами всіх мастей. Інший проект, Юнкерс 322 «Мамонт», призначався для десантування танків. Розмах крил «Мамонта» був порівнянний з розмірами футбольного поля.

Такі нереальні і страхітливі розміри надзброї змушують замислитися, а щоб було якби Гітлер використовував таке вундерваффе, може результат війни був би не таким позитивним?

Але, крутіше і амбітніше за все виглядає ідея вивести на орбіту особливу сонячну гармату. Над розробкою проекту працював німецький вчений Герман Оберт: згідно з його розрахунками, потрібно було всього 10 років для реалізації проекту. І тоді ніхто б не зміг протистояти нацистській Німеччини. На щастя, проекту не судилося втілитися в життя.

Варто відзначити, що надія та віра в чудо-зброю, яку ось-ось придумає фюрер, дозволила підтримувати бойовий дух в лавах армії до самого закінчення війни.

Дивлячись на деякі зразки озброєнь, усвідомлюєш, що Гітлеру зовсім трохи не вистачило часу.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Секретне вундерваффе: проекти Гітлера, які приховували багато років
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook