ЛЕНТА

“Ще одна грандіозна ганьба”: Стало відомо про розкішний відпочинок Луценка на Сейшелах. Щоб не відставати від Порошенка?

Сьогодні стало відомо про ще одну грандіозну ганьбу, продемонстровану українському народові і всьому світові нинішньою владою.

Президент Порошенко таємно відпочивав перед Новим роком тиждень на Мальдівах, а генпрокурор Луценко – теж таємно, теж перед Новим роком і теж тиждень – гуляв на Сейшелах, передає Корупція.Інфо.

Відзначається, що Луценки (сам генпрокурор, його дружина – народний депутат Ірина, син Віталій і син Олександр із дружиною) орендували дві вілли з видом на океан в найдорожчому готелі Сейшелів Four Seasons Resort на острові Має.

При цьому сам він запевняє, що його сім’я має достатні і задекларовані фінансові ресурси для відпочинку на Сейшельських островах.

Про це генпрокурор розповів журналістам в Брюсселі.

«Всі кошти, які ми заплатили за перебування, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати цього семиденного відпочинку. Решту коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації приблизно в березні-квітні », – повідомив Луценко.

Генпрокурор зазначив, що під час відпочинку на островах «ніяких надмірностей там не було».

«Я не схильний виправдовуватися. Але, на жаль, так реально відбувається, що відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу тільки за кордоном», – зазначив Луценко.

Глава ГПУ заявив, що його син, який платить податки, має можливість допомогти батькам «отримати цей відпочинок перед важким роком».

Генпрокурор пояснив, що допомога сина в розмірі 10 000 євро показана в декларації, як одноразовий подарунок.

Додамо, На офіційному сайті Four Seasonsйдеться, що вілли такої категорії мають площу 186 квадратних метрів, з басейнами, “незабутнім панорамним видом на бірюзові і блакитні води затоки і навколишні гори”.

Згідно з сайтом готелю, наразі середня вартість добової оренди однієї такої вілли – 2648 євро.

“Таким чином, восьмиденна оренда однієї вілли складає 21 тисячу 184 євро, двох – 42 тисячі 368 євро”, – зазначають журналісти.

Також відзначається, що родина сплатила готівкою 10 тисяч 473 євро за додаткові послуги – такі як оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро).

Таким чином витрати на відпочинок родини Луценка склали більше 52 тисяч євро.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!