Щедрий брат: скільки США витратили на оборону України

За чотири роки агресії Росії США виділили Україні близько 1 млрд доларів

Гроші призначалися як допомогу Україні в сфері безпеки і оборони.

Про це сказав заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Роберт Карем, виступаючи на 11 Київському безпековому форумі.

«Сьогодні я хочу повторно підтвердити підтримку США суверенітету України, її територіальної цілісності. Росія окупувала Крим, створила конфлікт на Донбасі, нелегально використовуючи свої військові сили. Але ми не повинні змиритися з цією агресією. Навпаки, ми не маємо права не приймати російську окупацію і анексію української території, не приймати її дестабілізуючі дії щодо України і спроби відібрати у її громадян право вибирати свою долю», – вважає Карем.

Санкції США і партнерів, в свою чергу, повинні чинити тиск на Росію, поки вона не почне дотримуватися своїх мінських зобов’язань.

 

«Наші санкції залишаться в силі, поки Москва не відреагує на вжиті заходи, і санкції, пов’язані з Кримом, залишаться на місці, поки Росія не поверне повний контроль над півостровом Україні. США, як і раніше прагнуть до глибокої перебудови оборонних можливостей українських сил і подолання перешкод на шляху в НАТО. З 2014 року ми надали майже мільярд доларів на допомогу Україні в галузі безпеки», – сказав Карем.

Нагадаємо, постійний представник США при Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Кей Бейлі Хатчінсон заявила, що НАТО зацікавлене в членстві України в альянсі.

Вона зазначила, що Україна вже зараз виконує річні національні плани, – це хороший шлях до членства. Але, на її думку, посилення співпраці України з НАТО може викликати негативну реакцію Росії.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Щедрий брат: скільки США витратили на оборону України
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook