ЛЕНТА

Шкільні канікули: повний графік за навчальними семестрами

З 1 вересня у новій українській школі очікуються зміни не тільки робочого графіку

Київська міська державна адміністрація рекомендує школам організувати заняття за семестровою системою, почати новий навчальний рік 1 вересня, а також провести осінні шкільні канікули. Вони почнуть у жовтні, зимові – в грудні, а в навесні – в березні. Про це сказано в листі Департаменту освіти КМДА.

Графік канікул наступний

1. Осінні канікули: з 29 жовтня по 4 листопада.

2. Зимові канікули: з 22 грудня по 7 січня 2019 року.

3. Весняні канікули: з 25 по 31 березня 2019 року.

В цілому діти в Україні на канікулах відпочиватимуть 30 днів.

Реформа освіти: що зміниться з 1 вересня у школах України?

З нового навчального року в Україні набуває чинності реформа освіти, яку Верховна Рада ухвалила ще восени минулого року. Уперше реформа підтримана значним фінансуванням, на неї передбачено 1 мільярд 869,8 мільйона гривень.

Реформу нової української школи протягом минулого року протестували у сотні закладів країни, врахували деякі недоліки і скоригували програму. Найважливіша зміна в освіті – це орієнтація на індивідуальні потреби дитини, а не пристосування кожного школяра до єдиної навчальної системи.

До початку нового навчального року 22 тисячі українських вчителів перших класів пройшли онлайн-курси з підвищення кваліфікації. Ці курси є у вільному доступі в інтернеті, тому в міністерстві освіти рекомендують і батькам ознайомитися з нововведеннями, щоб краще розуміти організацію навчального процесу своєї дитини.

Нова українська школа: основні положення 

Велику увагу приділятимуть інклюзивній освіті, адже підручники більше не відіграватимуть основної ролі, як це було раніше. Педагоги робитимуть ставки на всебічний розвиток дитини – зокрема, уміння спілкуватися у колективі, взаємодіяти з однолітками, знаходити нестандартний вихід із ситуації (тобто, розвиватимуть у першу чергу логічне мислення).

Дивіться: скільки коштує зібрати дитину до школи?

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!