ЛЕНТА

Шкіра і кості: на що схожа Савченко після 20 днів голодування

Сестра і мати позафракційного нардепа Надії Савченко вранці 11 квітня відвідали її. Ще 23 березня, перебуваючи в СІЗО вона оголосила про початок голодування.

На сьогоднішній день голодування нардепа триває вже 20 днів. За заявою рідних, за цей час вона схудла на 15 кілограмів. Мама Савченко розповіла, що з 85 за короткий термін вона стала важити 70 кг.

Рідні запевняють, що все це час нардеп нічого не їсть. Вона тільки п’є воду і курить цигарки. Це не могло не позначитися на здоров’ї. Надія вже заробила собі проблеми з травною системою.

“Проблеми зі шлунком – це все, що я знаю. Спазми продовжуються, іноді блювота, нудота”, – коментує стан затриманої її мати Марія.

Напередодні сестра Надії Віра зробила заяву про переведення її в лікарню 11 квітня. Однак у цей день немає можливості доставити в медичний заклад з-за запланованих слідчих дій.

Як відомо зі слів рідних, 12 квітня вона сама попросить доставити її в лікарню. При цьому Віра здивована такою заявою сестри і стверджує, що не розуміє, що відбувається і вважає це зовсім не схожим на Надію. Також родичі заявляли, що раніше у затриманої взяли аналізи, але результати не були надані досі.

Рідні заявляють, що нардеп схудла на 15 кг, а за день до цього (10 квітня) адвокат Савченко Олег Соловей зазначив, що з початку голодування він втратив 11 кг і важить зараз 70 кг, але при цьому її регулярно оглядає лікар, а сама вона досить бадьоро тримається.

Адвокат поспішає виправдатися за відмову пройти перевірку на поліграфі. Він стверджує, що відмови не було, а був лише перерва”, в який вони клопотали про надання матеріалів для ознайомлення, щоб скласти свої питання на поліграф. Після надання, Савченко буде готова пройти його. Навіть до кінця тижня.

“Надія, як вона заявляла раніше, і зараз вона підтвердила, впевнена, що поліграф пройде для нас позитивно. І попередньо ми вже обговорювали моменти, ми будемо робити далі”, – повідомляє адвокат.

https://youtu.be/fmZxDdGPQY4

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!