ЛЕНТА

Шокуюче відкриття: хто живе у нетрях Амазонки

Британські вчені прийшли до висновку, що південна частина басейну Амазонки, яка, як вважалося, була безлюдною до прибуття Колумба, насправді могла бути домом для мільйонів людей.

Це відкриття зробила група археологів з університету Ексетера, які використовували супутникові знімки для обстеження верхнього басейну річки Тапайоса в Бразилії, пише Science Alert.

На цьому місці археологам вдалося відкрити близько 81 знахідок. Зокрема, команда виявила докази існування численних укріплених селищ, датованих 1250-1500 роками нашої ери.

“Існує поширена помилка, що Амазонка – це старовинний вигляд, де живуть розрізнені кочові громади. Це не так. Ми виявили, що деякі популяції далеко від великих річок набагато більше, ніж вважалося раніше, і ці люди впливали на навколишнє середовище, а їх сліди ми все ще можемо знайти сьогодні”, – говорить один з археологів, Йонас Грегоріо де Соуза.

Крім величезних масштабів деяких з цих давно прихованих структур, називають дивним той факт, що басейн річки Тапайоса дослідники довгий час вважали нежитловим. Вчені заявляють, що в цьому місці розкопки ніколи не проводилися, у зв’язку з чим тут знаходиться величезна кількість археологічних знахідок.

Нагадаємо, що вчені з Великобританії змогли знайти науковий доказ існування інопланетних форм життя на інших планетах. За допомогою теорії Великого вибуху фахівці довели, що людство не самотньо у Всесвіті.

Автор дослідження професор Річард Грінвуд з британського Відкритого університету сказав: “Оскільки вода є таким життєво важливим інгредієнтом для життя, ми справедливо вважаємо її дорогоцінною. Дослідження довели, що вода надзвичайно стійка і може пережити подію, настільки ж катастрофічне, як зіткнення двох планет, і навіть великий вибух”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!