Шосте чуття смерті: журналісти розказали про збіги обставин напередодні фатальної загибелі зірки «Дизель шоу» (відео)

Нею тішився незмінний ведучий КВН Олександр Масляков. На її появу на сцені чи екранах ТВ з нетерпінням чекали.

На Київщині в ДТП загинула зірка «Дизель Шоу» Марина Поплавська. Окрім сценічної роботи, вона знаходила час викладати українську мову дітям. Однак 20 жовтня стало для Марини Поплавської чорним днем задовго до дня її смерті.

Марина запозичила у своєї вчительки дату на надгробному камені. І це лише один із багатьох епізодів випадковостей, що передували трагедії.

Про це йдеться у сюжеті «Українських сенсацій».

На останньому відео, у кадрі якого промелькнула Марина Поплавська, вона була одягнена у чорний одяг. Чи могла тоді жінка «шостим чуттям» відчути наближення смерті? Можливо це тільки збіг. Але журналісти віднайшли ще не одну дивну річ.

Близькі друзі розказують про «королеву гумору». Ким була Марина Поплавська? Чому, коли її бачили в останнє, її охопив смуток?

Фатальний рейс: хто ухвалив рішення їхати до Києва відразу після концерту, а не залишитися у Львові? Що скаже сам водій автобуса про трагедію та Марину Поплавську? Чому Ольга Сумська звинуватила його у замахах на інших українських зірок?

А також про моторошні збіги: як усім відомі зірки загинули в аваріях?

https://1plus1.ua/1plus1video/ukr-sensacii/9-sezon/8-vypusk-ukrayinski-sensaciyi-shoste-chuttya-smerti?utm_source=player_www.unian.ua&utm_medium=logo&utm_campaign=player_logo 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Шосте чуття смерті: журналісти розказали про збіги обставин напередодні фатальної загибелі зірки «Дизель шоу» (відео)

Інші популярні новини

Надзвичайна ситуація в США
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook