Ссылка на пост: https://www.facebook.com/dubinskyi/posts/1771418099576407
Генпрокуратура задержала главу правления Вернум Банка по подозрению в соучастии в афере с “вышками Бойко”.
Вернум известен тем, что там хранила 1 млн долларов подруга Гонтаревой, директор департамента банковского надзора НБУ Алла Шульга.
Она их сняла со счета в один день, тогда как обычные граждане могли снять в день около 500-700 долл в зависимости от курса.
За даними Генеральної прокуратури України 31.03.2015 року до ЄРДР внесено запис №32015100110000073 про відкриття кримінального провадження.
Встановлено, що службовими особами ПАТ “ВЕРНУМ БАНК” (код за ЄДРПОУ 36301800), за попередньою змовою з фізичними особами (власниками банку), та юридичними особами розроблено та втілено у дію схему незаконного виведення активів банку шляхом конвертування грошових коштів у готівку із залученням СГД з ознаками фіктивності, отримання «фіктивних» кредитів, купівлі продажу цінних паперів, а також обслуговування банківських рахунків на паспортні дані фізичних осіб (соціально не захищених, безробітних або раніше засуджених), що ніякого відношення до подальшого функціонування рахунків не мали.
Разрешение Шульге снять 1 млн долл дала ее подруга Гонтарева.
Но это дело у Луценко, почему-то, стоит…
