ЛЕНТА

Скільки часу необхідно, щоб український і російський народ знову побраталися

Для того, щоб налагодити відносини між Україною та Росією, знадобиться декілька десятиліть.

Навіть за умови закінчення війни на Донбасі, відносини двох країн залишаться далекими від ідеальних.

Якби конфлікт України з Росією закінчився зараз, знадобилося б три покоління, щоб налагодити відносини.

«І тільки за умови, що це буде двосторонній рух, важка робота обох держав. Зрештою, в Європі відбудували відносини після Другої світової війни … Але поки я не бачу ніякої готовності з боку Росії закінчувати війну на Донбасі, виводити окупаційні війська з Криму. І власне – не бачу готовності до примирення», – вважає віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Також давно застаріло гасло, яке поширюється в Росії, що «Україна – братський народ». Його пора викидати на смітник.

«Тому що ми перестали бути братськими народами в той момент, коли перші російські «зелені чоловічки» зайшли до Криму», – підсумувала Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко внесе на розгляд Верховної Ради одностороннє розірвання окремих положень Великого договору між Україною і Росією.

Також Порошенко пропонує підготувати пропозиції щодо офіційного припинення участі української держави в СНД. Про це глава держави заявив, виступаючи на XI Київському безпековому форумі в четвер, 12 квітня.

«Виходячи з того, що Україна ніколи не була, і не є зараз членом СНД, і відмова цієї структури – СНД засудити російську агресію, просив би, щоб ми спільно з урядом підготували пропозиції щодо офіційного припинення нашої участі в статутних органах СНД, так само як і остаточного закриття українського представництва при відповідних інституціях в Мінську», – сказав Порошенко.

Президент також вважає за необхідне проведення інвентаризації всієї нормативно-правової бази, складеної України в рамках СНД, на предмет відповідності національним інтересам держави.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!